Firma AnkoTrans.pl to podmiot, który świadczy specjalistyczne usługi transportowe w kraju i za granicą. Specjalizujemy się w transporcie odpadów oraz materiałów niebezpiecznych stałych i płynnych.

Świadczymy transport cysternami grawitacyjnymi i samozaładowczymi tj. asenizacyjnymi oraz intermodalny kontenerów 20 stopowych.

Dysponujemy bogatą flotą, potocznie zwanych, hakowców 3-osiowych z przyczepa 40t dmc, 3- osiowych dmc 26 ton udźwig 20 ton i 4 osiowych udźwig 26 ton dmc 32 tony. Na przewóz odpadów pochodzenia zwierzęcego (odpady organiczne) posiadamy odpowiednie pozwolenia weterynaryjne kat. 1, kat 2, i kat. 3. Dysponujemy licencją na transport krajowy i międzynarodowy, w tym odpadów.

Sample background

Zadzwoń (48) 600 434 100

Boss

Skontaktuj się z nami. Wspólnie omówimy Twoje zapotrzebowanie i wdrożymy odpowiednie rozwiązania dla Twojego biznesu.

Zapewniamy kompleksowe zarządzanie odpadami w różnych branżach. Dzięki nam recykling staje się jeszcze bardziej opłacalny. Nasza nowoczesna flota pozwala dobrze zaplanować rozwiązania logistyczn-transportowe w każdym nowoczesnym przedsiębiorstwie. Dysponujemy zróżnicowaną flotą specjalistycznych pojazdów.

W ciągłej dyspozycji posiadamy pojazdy typu:

Hakowce
Plandeka
Cysterny, różne rodzaje

Nasza lokalizacja floty
Siedziba firmy oraz baza transportowa mieści się w Chorzowie na południu polski w województwie śląskim blisko ważnych dróg ekspresowych i autostrad.
Lokalizacja: 41-500 Chorzów ul. 3-go Maja 136.

 

ikony

Prośba o kontakt
jestem zainteresowany usługą transportu, proszę o kontakt